صادق جعفری رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه به خبرنگاران فعال شهرستان شهریارگفت: امیدواریم بتوانیم از نقطه نظرات و تجربیات خبرنگاران عزیز در حوزه های مدیریت شهری و ارتقای خدمات و امکانات بطور عادلاندر سطح شهر بهره لازم را ببریم. با یاری خداوند تا به امروز۸۲ جلسه رسمی برگزار کردیم آنچه که شهردار محترم در خصوص افتتاح و یا کلنگ زنی پروزه ها اشاره کردند مصوبات شورای شهر اندیشه بود.
وی در ادامه افزود: همکاری و کار گروهی مجموعه شورای شهر با شهرداری را عامل مهمی در مرتفع شدن بسیاری از مشکلات و پیش رفتن و استارت خوردن بسیاری از پروژه های بزرگ عمرانی می دانم و چشم انداز ما برای توسعه شهر اندیشه و تبدیل شدن به شهری با بافت مدرن، اصولی و مهندسی میباشیم.
ریس شورای شهر اندیشه در پایان گفت : یکی از دلایلی که در بعضی از شهرها شوراها در تعامل و همدلی نیستند این است که ما ایرانی ها بعضا همکاری وهمدلی در گروه ها را نمی پسندیم و به نظرات هم احترام نمیگذاریم و ما سعی کردیم این قانون همدلی و تعامل را دردوره پنجم شوراها درشورای شهر اندیشه رعایت کنیم و همیشه همکارانم در جلسات حضور به موقع و به نظرات یکدیگر گوش فرا می دهند و سعی می کنیم گروهی تصمیم بگیریم و در جهت توسعه پیشرفت شهر گام های اساسی و استواربرداریم .


.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد