ملاقات مردمی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان شهرستان به جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آنان در فرمانداری شهریار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ طبق روال روزهای دوشنبه هفته های گذشته، برنامه ملاقات مردمی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با حضور شهروندان شهریار در دفتر فرماندار به منظور رسیدگی به موضوعات و مطالبات شهروندان برگزار شد.
بنابر این گزارش؛ در این برنامه ملاقات مردمی، تعدادی از شهروندان شهرستان مسائل، مشکلات و درخواست های خود را در حضور فرماندار بیان نموده و مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با توجه به موضوعات و درخواست های مردم در جهت پیگیری و رسیدگی به آنها تصمیمات مقتضی را اتخاذ نموده و دستورات لازم را به مسئولین مربوطه صادر کرد.
همچنین لازم به ذکر است؛ برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در محل فرمانداری شهریار برگزار میگردد که شهروندان محترم میتوانند به منظور صحبت نمودن و بیان خواسته ها و مسائل و مشکلات خود در زمان اعلام شده به فرمانداری شهرستان شهریار مراجعه نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد