نوش آبادی

به گزارش خبری سین جیم ، حسین نوش آبادی نماینده سابق ورامین و رئیس کارگروه سیاست داخلی و شوراهای نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در خصوص تحرکات اخیر عده معدودی اغتشاشگر که به بهانه مشکلات اقتصادی ، شعارهای ساختارشکنانه سرداده و با تخریب تاسیسات و اموال عمومی داعیه حمایت از حقوق مردم را دارند ، گفت:
برهم زدن نظم و آرامش جامعه و تخریب تاسیسات و ابنیه دولتی و حکومتی و آسیب زدن به اموال عمومی توسط عده معدودی اغتشاشگر ، هیچ قرابت و سنخیتی با حقوق مردم و منافع ملی ندارد و آب به آسیاب دشمن ریختن است .
نوش آبادی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که هدف دشمن ناامید کردن مردم است گفت:
شعارهای انحرافی و ساختارشکن که متعرض منافع ملی باشد و کلیت نظام را نشانه بگیرد به سود هیچ کس و هیچ جریانی نیست و با منافع ومصالح مردم و کشور منافات دارد .
سفیر سابق کشورمان در عمان افزود:
حمایت کاخ سفید از ناآرامی ها و اغتشاشات اخیر و اظهارات کینه توزانه محمدبن سلمان ولیعهد سبک مغز و نادان عربستان مبنی بر کشاندن جنگ به داخل ایران و استقبال وی از اعتراضات خیابانی ، گویای ارتباط عناصر پشت پرده اغتشاشات اخیر با مثلث شوم صهیونیستی، امریکایی و سعودی است .
نوش آبادی تاکید کرد:
امنیت بزرگترین سرمایه ملی است که در سایه رهبری نظام ، وحدت کلمه و خون شهدا به دست آمده و نباید با انگیزه های سیاسی، و شعارهای اقتصادی دستخوش آسیب شود وپیام حماسه نه دی بازگشت آرامش و امنیت به کشور و مخالفت با کسانی بود که به بهانه اعتراض به انتخابات سعی در کشیدن مردم به کف خیابانها داشتند .
وی با اشاره به سخنان عده ای ساده لوح که می گویند باید صف معترضین به گرانی و تورم و بیکاری را از صف منافقین و معاندین جدا کرد گفت:
اعتراض و انتقاد باید از مجرای قانونی ابراز شود نه با قانون شکنی و ساختارشکنی و کشاندن معترضین به کف خیابانها .
نوش آبادی با پرداختن به صحبت های افراد غافلی که می گویند چون حاکمیت صدای مردم را نمی شنود مردم به خیابانها آمده اند ، اظهار داشت :
مگر هزاران رسانه حقیقی و مجازی اعم از مطبوعات و شبکه های گسترده اجتماعی در اختیار منتقدین و معترضین قرار ندارد که نیازی به هرج و مرج و آمدن به خیابانها و بهانه دادن به دشمن نباشد؟
معاون سابق حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان تاکید کرد هرگونه تجمع فاقد مجوز از وزارت کشور غیرقانونی است و نباید فضای امن کشور را دستخوش بی نظمی و ناامنی کرد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد